top of page

&

CENNÍK

 

Piercingy:

Ceny piercingov sa snažíme udržať na čo najdostupnejšej úrovni a vzhľadom na súčasnú situáciu a rýchlo sa meniace ceny na trhu sa žiaľ môžu aktuálne ceny jednotlivých piercingových zákrov priebežne meniť. Väčšina piercingov sa ale pohybuje v rozmedí 30-50 eur, pre bližšie info prosím napíš na insta, fb alebo mail.

V cene je zahrnutý zákrok ako aj titánový šperk.

Vami donesené šperky nepoužijeme nakoľko nepoznáme ich pôvod a nevieme tým pádom eliminovať možne riziká s tým spojené.

Tetovanie:

Cena za tetovanie sa určuje individuálne na základe viacerých faktorov. Rolu zohráva forma spracovania, grafický štýl, farebnosť, veľkosť, umiestnenie, typ/stav pokožky atď nakoľko každý z mnohých faktorov má vplyv na celkovú pracnosť.

Ceny pri menších projektoch sa odvíjajú od hodinovej marže, pri väčších podľa dohody cenou za celodenné sedenie. 

Pre presnejší odhad nás prosím kontaktuj mailom alebo správou na sociálných médiach, v ktorej upresni o aké tetovanie máš záujem, prípadne ak máš tak prilož referenčné obrázky a taktiež fotku daného miesta na tele, aby sme si vedeli urobiť predstavu o veľkosti a type pokožky, keďže nie všetko je realizovateľné v adekvátnej kvalite.

Nakoľko je tetovanie veľmi špecifická umelecko-remeselná činnosť, nejedná sa ani tak priamo o cenu tetovania, ako o cenu tatérovej práce. Radi by sme sa preto vyhli špekulantom, ktorí sa snažia zistiť kde im aký motív vytetujú lacnejšie.

Ako aj v iných odvetviach platí, že ak máš záujem o Lambo nemôžeš očakávať cenovú triedu škodovky :)

TERMÍNY

 

Piercingy:

Na všetky zákroky je u nás nutné sa objednať vopred. 

Môžeš tak učiniť buď na t.č. 0944 152 491, no vzhľadom na povahu našej práce sa nám málokedy v pracovnom čase dá zodvihnúť, preto je najlepšie ak nám napíšeš na fb alebo instagram.

Telefonický kontakt je momentálne dočasne nedostupný.

Tetovanie:

Rovnako ako pri piercingoch na všetko sa ku nám objednáva, pre info o dostupnosti termínov nás prosím kontaktuj správou na sociálnych médiach alebo mailom s upresnením o aké tetovanie máš záujem, ideálne ak priložíš ak máš referenčné obrázky ako aj fotku pokožky/miesta tetovania. 

Čakacia doba sa rôzni, často je to niekoľko týždňov až mesiacov.

Telefonicky by sme iba zopakovali toto isté info, keďže pracujeme s vizuálom, potrebujeme vidieť podklady :)

Odstraňovanie tetovania laserom:

Aj pri odstraňovaní tetovania platí, že je nutné sa objednať vopred, v správe priložte prosím aktuálnu čo najkvalitnejšiu fotku daného tetovania, je nutné ale počítať s tým, že úplne odstránenie si vyžaduje 5 až 10 sedení.

Pre prekrytie tetovania štandardne stačia sedenia 2 až 3, no opätovne platí, že každý prípad je extrémne individuálny a svoju rolu zohrávajú viaceré faktory.

V prípade prekrývania tetovania u nás poskytujeme zvýhonú cenu za sedenie.

Pre informáciu o dostupnosti služby nás prosím kontaktuj.

Spomínané sociálne média&mail:

Facebook.com/morty.tattooInstagram.com/morty.tattoo

morty.tattoo@gmail.com

bottom of page